Hledáte prostory pro pořádání konference?

vydáno 04.10. 2018 • Tipy a rady • zobrazeno 2664x

Každá větší firma čas od času potřebuje sezvat všechny zaměstnance na jedno místo, a to za účelem uspořádání konference nebo školení. Pokud jsou firemní prostory nedostačující, je třeba se poohlédnout jinde. Jako ideální možnost se jeví různé hotely. Jak vybrat správně?

Hleďte na velikost prostoru

Je jasné, že do daného prostoru by se měli v první řadě pohodlně vejít všichni pozvaní zaměstnanci. Zároveň je zbytečné, aby byl konferenční sál až přehnaně velký. Ideální je volit optimální prostor. Dnes je nabídka mnohdy spojená s uvedením toho, pro kolik hostů je daný prostor velký. Udělejte si seznam pozvaných zaměstnanců a poté vyberte ten optimální.

Myslete na dostupné vybavení

Nejde jenom o základní prostor jako takový. Při výběru je vhodné hledět i na dostatečné vybavení. Aby stačilo jenom přijet a vše potřebné bylo na místě již připraveno. Jsou tři věci, na které je třeba primárně hledět, a které je logicky vhodné také poptávat. O co se jedná?

  • Nábytek včetně stolů a míst k sezení
  • Dostatečné a kvalitní ozvučení
  • Moderní technika jako projektor a počítač

Zajímejte se i o lokalitu

Pokud jste firma s pobočkami po celé republice, mělo by mít místo spojené s konferencí velmi dobře dostupné. Jak vlastními auty, tak třeba také veřejnými dopravními prostředky. My rozhodně doporučíme konference v Praze. Polohu našeho hlavního města každý zná a dostavit se na místo konání díky silniční síti nebo veřejné dopravě i síti MHD není rozhodně žádným problémem.

Doprovodné služby se hodí

O jaké se může jednat? Pokud jde o konferenci víkendovou, je to zcela pochopitelně možnost využít ubytování přímo na hotelu. Dále se hodí mít k dispozici také catering, stejně jako klasické stravovací služby. To vše přispívá k celkovému komfortu, který ocení každý z pozvaných zaměstnanců. Některé hotely v Praze mohou nabízet i wellness, což se po náročném dni také hodí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články