Informační systém jako první důležitý krok k prosperující firmě!

vydáno 28.06. 2016 • Tipy a rady • zobrazeno 3762x

Váš byznys bude úspěšný pouze tehdy, když budete mít vše pod absolutní kontrolou. Jedině promyšlený systém řízení a kontroly zaručí, že budete moci pružně reagovat na všechny situace. Systém současně může sloužit jako nástroj k zefektivnění celé řady běžných úkonů. Uspoří zaměstnancům čas a umožní, aby se mohli naplno věnovat více úkonům. Už dlouhou dobu se na žebříčku popularity funkčních řídících a informačních systémů drží RIS®. Jak firmám pomáhá?

Modulové řešení nabízí efektivitu!

RIS® je Racionalizovaný Informační Systém, který slouží k řízení, plánování a kontrole veškerých podnikových procesů. Patří mezi špičkové informační systémy, které přináší do firem řád a současně flexibilitu. Umožňuje pružně reagovat na všechny vnější i vnitřní události.

RIS® má modulové řešení. Funguje tak, že každé odvětví firmy (například prodej, sklad, výroba atd.) má svůj vlastní modul, který obsahuje prvky pro snadnější pracovní úkony. RIS® obsahuje i důmyslný účetní software. Jeho součástí je například kniha závazků, saldokonto obchodní i účetní, roční účetní uzávěrka, pokladní kniha a další. Moduly jsou propojeny. Díky tomu mají řídící pracovníci dokonalý přehled o práci a výkonnosti jednotlivých pracovišť.

Pro velké, střední, malé firmy i živnostníky

Racionalizovaný informační systém je na trhu v několika různých variantách tak, aby každá firma našla nástroj pro vlastní prosperitu. První variantou je Racionalizovaný Informační Systém RIS, který je určen pro velké a střední firmy. Dále je tu Manažerský informační systém TOP-RIS, který byl vytvořen pro manažery a osoby pracující v oblasti controllingu či vedoucí účetní. Tento typ umožňuje snadné vytváření výročních zpráv a vyhodnocování statistických dat. Do třetice je to Ekonomický software RIS Start. Je vhodný pro středně velké a malé společnosti. Má méně modulů než Racionalizovaný Informační Systém RIS. Čtvrtou variantou je AR-RIS komplexní informační systém pro výrobní společnosti.


POZOR – nezapomeňte, že je třeba se soustředit na lidské zdroje. Nejlépe pracuje zaměstnanec, který je motivován. Více na toto téma zde.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články