Jak si výhodně půjčit? Zkuste první půjčku zdarma

vydáno 16.06. 2017 • Půjčky a hypotéky • zobrazeno 2798x

Když hledat a vybírat půjčku, tak primárně podle toho, aby byla maximálně výhodná. Je i toto váš cíl? Potom zapomeňte na hledání v segmentu bankovních, nebo P2P půjček. Nejvýhodnější úvěr dnes nabízejí nebankovní společnosti. Konkrétně je to segment mikropůjček, kde je dnes dostupná první půjčka zdarma. Poskytovatelů, kteří ji mají ve své nabídce, je několik. Jednou z osvědčených je třeba Kamali půjčka zdarma, která je celkem oblíbenou možností. Určitě není žádným nováčkem na trhu, jelikož dříve jste ji mohli znát pod názvem Japonská půjčka. U koho si tedy půjčit, již víte. A jaké jsou další výhody? Podívejte se.

Zajímavé sumy potěší každého

Pokud se podíváme na dostupné částky, které nejsou v tomto segmentu nic neobvyklého, rozhodně musíme říci, že mohou potěšit každého. Když jde o první půjčky zdarma, mohou částky začínat na několika stovkách korun. Jde ale jenom o startovní sumu, jelikož dále není problém s tím, dostat se až na částky ve výši třeba i několika tisíců. Zdarma si lze půjčit třeba i 10 000 Kč. A to s jistotou, že peníze můžete využít na cokoliv. Jde o úvěr neúčelový. Se získáním peněz souvisí i zajímavé možnosti jejich vyplacení. Napříč jednotlivými společnostmi lze vybírat z variant, jako je:

  • Převod na bankovní účet
  • Zaslání poštovní poukázkou
  • Vyzvednutí v trafikách, prostřednictvím terminálů

Hlavní podmínkou je včasné vrácení

Co je třeba udělat pro získání takové půjčky? Většina poskytovatelů trvá jenom na tom, že se musí jednat o první půjčku u dané společnosti. A to pochopitelně v rámci nabídky, která se k této výhodě vztahuje. Pokud si žádáte poprvé, měli byste se tak zajímat jenom o to, jak je to se splatností. Aby byla půjčka skutečně zdarma, je třeba ji ve zvoleném termínu vrátit. Když se na dané termíny podíváme blíže, opět musíme říci, že záleží na konkrétním poskytovateli. U některých je termín pevně daný – třeba 14 dní, u jiných si ho můžete sami zvolit. A to třeba až na dobu 45 dní, což je u daného typu půjčky rozhodně zajímavý nadprůměr.

Bez složitého prověřování

I když si mnozí lidé myslí, že když jde o půjčku zdarma, musí s tím být spojeno i složité prověřování, rozhodně tomu tak není. Příkladem je rychlá půjčka bez nahlížení do registru, která jasně ukazuje, že zdarma si může půjčit i problémový klient. Bez ohledu na to, zda je v registru bankovním, nebo nebankovním. Mnoho poskytovatelů do nich totiž vůbec nenahlíží. Podobné je to také s příjmem, který nemusí být nijak velký a mnohdy také nemusí dojít k tomu, že je vyžadován. I toto jasně ukazuje, že první půjčka je dostupná nejenom lidem s prvotřídní bonitou, ale i všem ostatním. A to této kategorie můžeme zařadit třeba i studenty, důchodce, nebo třeba také maminky na mateřské dovolené.

Žádost je hračkou

Zaujala vás možnost první půjčky zdarma a chcete si o ni požádat? Ani to dnes není nic složitého. V první řadě je nutné najít nebankovního poskytovatele, který ji nabídne. Potom už je postup celkem rychlý a také celkem jednoduchý. Když budeme konkrétní, jsou tři hlavní možnosti, jak si dnes požádat:

  • Online
  • Telefonicky
  • Pomocí SMS

Ve všech třech případech dojde k tomu, že je žádost ihned přijata a může dojít k jejímu vyřízení. I to je dnes rychlé a nemusí být spojeno s delší dobou, než je jenom pár desítek minut.

Na co si dát pozor?

I u takto lákavé půjčky však doporučujeme lehkou obezřetnost. Třeba s ohledem na to, jaké jsou sankce, pokud ji nestihnete splatit a budete žádat o prodloužení. Také je vhodné sledovat to, co musíte splnit při žádosti – třeba zaslání dokladů, ověření účtu, nebo odeslání smlouvy. U některých poskytovatelů se může jednat o věci, které jsou i u těchto půjček vyžadovány.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články