Jak získat půjčku rychle, když vám schází peníze před výplatou?

vydáno 26.12. 2015 • Půjčky a hypotéky • zobrazeno 2528x

Chybí vám pár korun do výplaty na jídlo, složenky, zaplacení kroužků, plavání, kurzů nebo na nájem? Víte jak získat půjčku rychle, když vám schází peníze před výplatou? Možností jsou rychlé půjčky před výplatou.

Jak fungují půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou jsou krátkodobé půjčky, které poskytuje výhradně nebankovní sektor. Půjčit si můžete jen nižší částky se splatností od 2 do 45 dní. Každá společnost má tyto hodnoty nastaveny jinak. Půjčky před výplatou vám mohou značně usnadnit život. U těchto půjček nedokládáte své příjmy, pouze je uvedete do žádosti. Nevadí menší záznamy v registrech dlužníků a obejdete se bez ručitele i zástavy. Proto jsou tyto půjčky využívané nejen zaměstanci, manažery či dokonce lékaři, ale také ženami na mateřské a studenty nebo podnikateli, kteří teprve začínají.

O půjčku si můžete požádat hned několika způsoby – pomocí elektronického formuláře, sms zprávou a nebo přihlášením na sociální sítě. Stejně tak existuje mnoho metod, jak mohou být tyto půjčky vyplaceny tak, aby jste peníze získali na svůj účet za krátkou chvíli.

Nezapomeňte porovnávat

Před tím, než se pustíte do shánění půjčky, promyslete si, jak vysokou částku potřebujete, jaký hodláte akceptovat úrok nebo poplatek. Ušetříte si tak několik stovek korun. Zadejte částku, která vás zajímá a typ půjčky. Chytrá kalkulačka vám ukáže přehledně jednotivé parametry vybraného typu půjčky. Zaujala vás nabídka? Pak si můžete o půjčku zažádat okamžitě.

Jak získat půjčku rychle?

Pomocí vyplněného online formuláře. Vybírejte si půjčky, které jsou schváleny za pár minut. Například Japonská půjčka vám umožní získat peníze za deset minut za poplatek 199 Kč. Ideální kombinací je požádat si o peníze v pracovní době společnosti a vybrat si takovou, která používá účet ve stejné bance jako my. Jedině tak máte jistotu, že vaše peníze obdržíte za pár minut.

Vyplňte formulář a zadejte částku o kterou máte zájem. Poté doplňte osobní údaje a číslo účtu. Žádáte pomocí sms zprávy? Pak stačí zaslat jednoduchou sms v předepsaném tvaru, který zpravidla najdete v emailu při registraci nebo na stránkách společnosti. Peníze jsou obratem odeslány na váš bankovní účet. Splátky probíhají jednorázově včetně poplatků na stejný účet ze kterého vám byla půjčka převedena. Nesmíte zapomenout uvést variabilní symbol, který najdete na faktuře. Identifikuje vaši platbu a vy máte jistotu, že bude půjčka uhrazena. Zpravidla do druhého dne vám je navýšen limit a pokud máte zájem, tak poskytnuta další půjčka v libovolné výši.

Spolehlivé půjčky před výplatou

Chcete mít jistotu, že jste si vzali férovou půjčku? Využijte web www.coolpujcky.cz, kde si vyberete půjčky výhradně od ověřených poskytovatelů půjček, kteří mají na svých webových stránkách uvedeno ičo, kontaktní údaje, využívají bezplatnou linku pro zákazníky. Rovněž zde najdete obchodní podmínky, po registraci i náhled rámcové smlouvy k půjčce. Při sjednávání půjčky okamžitě vidíte všechny poplatky.

Půjčky můžete využít podle svého uvážení. Díky bezúčelové půjčce získáte za pár sekund peníze na nákupy, vánoční dárky, auto, dovolenou či víkend s dětmi nebo na studia. Podmínkou pro získání půjčky je mít stabilní příjem, nevadí záznam v registru. Důležitou podmínkou je vlastní účet vedený v  české bance. Půjčky jsou i pro cizince, kteří zde mají trvalé bydliště. Nepůjčí vám, pokud jste v insolvenci nebo máte několik exekucí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články