Společnost Profi Credit Czech a její charakteristika

vydáno 22.02. 2016 • Tipy a rady • zobrazeno 2410x

Je celá řada možností, jak si můžeme v současné době půjčit peníze. A jednu takovou nabídne i společnost ProfiCredit půjčka. Jedná se o nebankovní společnost, která působí na tuzemském trhu. Jak ukazuje recenze Profi Credit, jedná se o společnost, která dokáže půjčit nejenom soukromým občanům, ale také podnikatelům. Zde je třeba dotknout se toho, že v případě podnikání je k dispozici pouze úvěr účelový. Jeho minimální výše je 30 000 Kč, zatímco jeho maximální výše může být až 110 000, což je maximum, která daná společnost nabídne.

Jakou charakteristiku má úvěr zaměstnanecký?

Podívejme se nyní také na to, jak je na tom úvěr zaměstnanecký. Tedy na to, čím se vlastně pyšní a co může nabídnout. V tomto směru začněme tím, co uvádějí Profi Credit recenze. U těch je totiž jasné, že minimální suma, kterou můžeme získat, je 10 000 korun českých. Naopak největší částkou, kterou pro nás má tato společnost připravenou, je 166 000 korun českých. Samozřejmostí jsou i různé termíny splatnosti. Jak uvádějí Profi Credit zkušenosti, tak nejkratší lhůtou, po kterou můžeme splácet, je lhůta jednoho celého roku. Naopak nejdelší lhůtou je období 48 měsíců. Díky tomu lze poměrně zajímavě rozložit splátky a platit tak méně.

Jak půjčku získat?

Jelikož jde o segment nebankovní, je jasné i to, že podmínky získání jsou velmi jednoduché. Nejprve připomeňme, že půjčku získáme bez poplatků a na cokoliv. To hlavní, bez čeho se neobejdeme, to jsou samozřejmě dva doklady totožnosti. Jak dále uvádějí Profi Credit recenze, je třeba také potvrzení o vašem příjmu. Ne vždy se musí nutně jednat o ten zaměstnanecký, jelikož stejně tak může jít o příjem podnikatelský, nebo ve formě různých státních příspěvků. D8le už je třeba jenom takzvaný kontaktní doklad pro ověření vaší adresy. V tomto případě stačí třeba vyúčtování za elektřinu, plyn, nebo jemu podobný dokument.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články